Aktualności

#

Zapraszamy do udziału w projekcie

Trwa rekrutacja do projektu pt „ DZIAŁAM, DOŚWIADCZAM, KOMUNIKUJĘ 2- prowadzenie grupowych i indywidualnych zajęć dla dzieci z niepełnosprawnością” realizowanego przez FUNDACJĘ HARMONIA współfinansowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych za pośrednictwem Województwa Zachodniopomorskiego.

więcej
#

Rekrutacja do projektu PEFRON

Trwa rekrutacja do projektu pt „ DZIAŁAM, DOŚWIADCZAM, KOMUNIKUJĘ” realizowanego przez FUNDACJĘ HARMONIA współfinansowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych za pośrednictwem Województwa Zachodniopomorskiego. Zadanie z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych .

więcej
#

Rekrutacja do projektu

Trwa rekrutacja do projektu realizowanego przez FUNDACJĘ HARMONIA współfinansowanego przez Gminę Miasta Szczecin. Zadanie: Zapewnienie rehabilitacji i prowadzenie różnych form wsparcia dla osób niepełnosprawnych i ich rodzin.

więcej
#

Spotkanie wigilijne

Dzielenie się opłatkiem, 12 wigilijnych potraw i składanie życzeń przy akompaniamencie kolęd. Te wszystkie bożonarodzeniowe tradycje wybrzmiały podczas dzisiejszego spotkania wigilijnego. Odwiedził nas też święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów, które sprawiły nam wszystkim mnóstwo radości!

więcej
#

Razem na święta

W ramach akcji "Razem na Święta" wspieramy akcję "Świąteczna Paczka" przygotowując podarki dla podopiecznych Oddziału świętego Mikołaja w Klinice Pediatrii, Hematologii i Onkologii Dziecięcej SPSK1 w Szczecinie.

więcej
#

Szkolenie - Wspieranie rozwoju seksualnego dzieci z niepełnosprawnością w wieku szkolnym

1.10.2020 r. w Fundacji Harmonia odbyło się szkolenie dla rodziców dzieci z niepełnosprawnością dotyczące wspierania rozwoju seksualnego dzieci niepełnosprawnych w wieku szkolnym.

więcej
#

Piknik Integracyjny w Zielonej Przystani nad Płonią

Piknik był doskonalą okazją do spotkania się po długiej przerwie wakacyjnej. Rodzice i dzieci, podopieczni Fundacji Harmonia w Zielonej Przystani walczyli o tytuł aktywnej Rodziny.

więcej
#

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

26 czerwca 2020 uroczyście zakończyliśmy rok szkolny w naszym ośrodku. Uczniowie z tej okazji przygotowali krótki występ o tematyce wakacyjnej. Dzieci za swoją pilną pracę otrzymały też upominki i okolicznościowe dyplomy.

więcej
#

Dzień Dziecka

Początek czerwca to czas wyjątkowo lubiany przez wszystkie dzieci. My również z radością świętowaliśmy ten dzień − Dzień Dziecka. Były gry, zabawy no i oczywiście prezenty! Uśmiech dziś nie opuszczał nikogo!

więcej

Potrzebujesz więcej szczegółowych informacji, masz pytania związane ze szkołą?

Zadzwoń do nas +48 502-114-559

Kontakt